Anasayfa > Hakkımızda
Firmamız Hakkında
Bugüne kadar bir çok firmaya tanıtım reklam ve web hizmetleri konusunda destek verdik. Şimdide Adapazarı Firma Rehberi ile Adapazarı'de bulunan firmaların içinde bulunduğu faaliyetler ile kendisini en uygun kitleye en doğru şekilde ifade edilebilmesi için bu sistemi geliştirdik.

AdapazariFirmalar.com; Sağlam alt yapısı ile en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş, üyelerimizin ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine daha verimli ve daha hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel olarak hazırlanmış bir sistemdir. Üyelerimizin isteklerini dinler ve bütünsel uygulamalar geliştiririz.Her zaman dünyadaki değişimi takip eder, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanırız.

Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir. Türkiye’yi geleceğin teknolojilerine taşımayı kendine misyon olarak belirleyen Karre Interactive,bünyesinde kurulan koacelifirma.com birçok özel çözümler üretmektedir.

Karre Interactive olarak 2009 yılından bugüne Web,Tasarım ,Yazılım, E-Ticaret Siteleri Android ve ios Uygulamaları ile yüzlerce firmanın çözüm ortağı olduk.

Sizinle ve firmanızla da tanışmak ve beraber çalışmaktan mutluluk duyar, sizin için uygun bir zaman diliminde görüşmek isteriz
Copyright 2014
Tüm Tasarım ve İçerik Hakları Saklıdır